Serwis

Sunclim oferuje swoim klientom profesjonalne usługi serwisowe, obejmujące przede wszystkim prace z zakresu konserwacji klimatyzacji oraz pomp ciepła. Zajmujemy się zarówno rutynowymi kontrolami i doradztwem, jak również kompleksową diagnostyką i naprawą urządzeń, które możemy Ci zaoferować.

W ramach naszego serwisu staramy się przede wszystkim zapewnić Ci fachową pomoc z każdym zagadnieniem, z którym możesz się zetknąć podczas obsługi urządzeń klimatyzujących czy pomp ciepła. Koncentrujemy się na poszerzaniu wiedzy użytkownika w zakresie drobnych, codziennych czynności, które mogą poprawić jakość funkcjonowania urządzeń.

W przypadku poważniejszych awarii gwarantujemy przyjazd naszych specjalistów, którzy zajmą się szczegółową oceną stanu urządzenia i zaproponują niezbędne naprawy. Po uzyskaniu zgody przystąpią do pracy na miejscu lub, jeśli będzie to konieczne, w naszej siedzibie. Dzięki ich wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu możesz mieć pewność, iż Twoje urządzenie szybko wrócić do pełnej sprawności.

Wszystkie akcesoria, które posiadamy w domu, wymagają pewnej, choćby minimalnej dbałości, aby poprawnie funkcjonowały. Tak samo dzieje się w przypadku pomp ciepła i klimatyzacji, które powinny być okresowo sprawdzane i czyszczona. W szczególności proces ich gruntownego oczyszczania jest istotny. Umożliwia nie tylko utrzymanie w dobrej kondycji samego urządzenia, ale także korzystnie wpływa na zdrowie osób, które przebywają w jego pobliżu.

Z tego względu urządzenia takie jak klimatyzatory oraz wewnętrzne nawiewy pomp ciepła powinny okresowo przechodzić w ręce specjalistów, którzy zajmą się ich czyszczeniem. Jest to jedna z usług, które może wykonać dla Ciebie Sunclim, jeśli zaobserwujesz na przykład dziwny, nieprzyjemny zapach wydobywający się z klimatyzacji. Jest to zazwyczaj znak, iż jej przepełnione filtry nie spełniają należycie swojej roli, a w środku zaczęły rozwijać się szkodliwe drobnoustroje i grzyby. Ich usunięcie sprawi, że powietrze będzie miało przyjemniejszą, czystą woń i będzie znacznie zdrowsze dla osób, które znajdą się w pobliżu.

Niemniej istotna jest dbałość o pompy ciepła typu powietrze-powietrze. Ich wewnętrzna jednostka, która służy do nawiewania ciepła, charakteryzuje się podobną budową i funkcjonalnością jak tradycyjny klimatyzator, dlatego również wymaga okresowego czyszczenia i serwisowania. Warto przy tym pamiętać, iż jednostka zewnętrzna, znajdująca się poza budynkiem, także powinna podlegać przeglądom technicznym ze względu na jej narażenie na oddziaływanie warunków atmosferycznych.

Sunclim podejmuje się sprawdzenia i koniecznych napraw każdej z nich. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej ich pracy, szczególną uwagę przykładając do tych elementów pompy ciepła, które są najbardziej narażone na zetknięcie ze szkodliwymi dla nich czynnikami. W ramach serwisu podejmujemy się także oceny i wykonania niezbędnych napraw przy innych elementach układu. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu możemy zagwarantować szybką realizację każdego zadania serwisowego, które zostanie nam powierzone.

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub chciałbyś zgłosić, że Twoje urządzenie nie pracuje odpowiednio, zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy, a jeśli niezbędna będzie naprawa urządzenia, ustalimy jej szczegóły.

Zadbaj o swój komfort

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieustannemu doskonaleniu się w naszej branży zapewniamy optymalne rozwiązania z zakresu klimatyzacji, pomp ciepła i instalacji hydraulicznych.

Skontaktuj się z nami