Klimatyzacje

Specjalizujemy się w doborze oraz instalacji urządzeń klimatyzujących dla firm i osób prywatnych. W ramach swojej działalności oferujemy także kompleksowe usługi serwisowe, które gwarantują długą i niezawodną pracę wszystkich polecanych przez nas urządzeń. Swoim klientom proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania i sprzęty takich marek jak między innymi Toshiba, Gree, Rotenso, Fujitsu czy Daikin.

Jeśli zastanawiasz się, czy warto w ogóle inwestować w klimatyzację, zapewniamy Cię, że taka decyzja przyniesie Ci szereg korzyści. Przede wszystkim zagwarantuje Ci optymalizację temperatury w czasie upałów, ale też pomoże w utrzymaniu jej na stałym poziomie podczas niespodziewanego ochłodzenia. Odpowiednia temperatura pomieszczeń to przede wszystkim ogromny komfort i niezależność od warunków pogodowych.

Co więcej, dzięki systemowi filtrów klimatyzator zatrzyma drobnoustroje czy kurz, dzięki czemu jakość powietrza ulegnie poprawie, gwarantując Ci zdrowie i dobre samopoczucie. Ważną kwestią będą także niskie koszta, które możemy zapewnić za sprawą wykorzystania energooszczędnych, wydajnych urządzeń. Ich praca jest przy tym bardzo cicha, co także przyczyni się do utrzymania poczucia komfortu.

W naszej ofercie dla firm znalazły się między innymi kompleksowe rozwiązania z zakresu klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych, halach produkcyjnych czy też w salonach i showroomach. Zapewniamy możliwość zainstalowania urządzeń, których codzienna eksploatacja nie będzie znacząco podwyższała stałych kosztów prowadzenia firmy.

Naszym celem jest bowiem stworzenie optymalnych warunków pracy w każdym przedsiębiorstwie. Dzięki nim zarówno pracownicy, jak i odwiedzający siedzibę klienci będą czuli się lepiej i przyjemniej. Dobrze dostosowana temperatura wnętrz pomoże w efektywnym wykonywaniu zadań i korzystnych transakcjach z kontrahentami.

Mówiąc o klimatyzacji w firmie, warto także wziąć pod uwagę, że w wielu przedsiębiorstwach jest ona wręcz niezbędna. Trudno w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie laboratorium chemiczne czy klub fitness, w których brakuje klimatyzacji. Jeśli więc zastanawiasz się, czy i w twojej firmie sprawdzi się taki układ chłodzenia, możesz być pewien, że tak.

Sunclim oferuje Ci przy tym możliwość precyzyjnego doboru urządzenia, dzięki czemu będziesz miał pewność, że spełni wszystkie wymagania, jakie przed nim stawiasz. Dzięki profesjonalnemu doradztwu będziesz mógł wybrać klimatyzator odpowiedni do rodzaju wnętrza, jego wielkości i ilości przebywających tam zazwyczaj osób.

Osoby prywatne mogą z kolei skorzystać z urządzeń dedykowanych do pomieszczeń domowych. Odznaczają się one wysoką wydajnością, niewielkimi rozmiarami i eleganckim designem, jak proponowany przez nas klimatyzator Elis marki Rotenso, który cechuje się minimalistycznym, ponadczasowym wyglądem. Koncepcja, w jakiej został stworzony, sprawia, że nigdy nie wyjdzie z mody.

Warto pamiętać, iż klimatyzacja w domu to przede wszystkim dobre samopoczucie i bezpieczeństwo wszystkich członków rodziny, od najmłodszych, aż po osoby starsze. Dzięki niej nie będą narażeni na upały, co pomoże im zachować dobre zdrowie nawet w najtrudniejszych okresach roku. Z tego właśnie względu klimatyzacja powinna zagościć w wielu domach, w których przywiązuje się wagę do komfortu i jak najwyższej jakości życia.

Następną funkcją, jaką może pełnić klimatyzacja, jest jonizacja powietrza oraz pomoc w utrzymaniu jego prawidłowej wilgotności. Dzięki tym dwóm funkcjom przyczyni się do poprawy jakości powietrza i gwarantuje, że w pomieszczeniach nie pojawi się między innymi pleśń. To doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń starszych, remontowanych, które pozwoli im długo zachować piękny, odnowiony wygląd.

Zadbaj o swój komfort

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieustannemu doskonaleniu się w naszej branży zapewniamy optymalne rozwiązania z zakresu klimatyzacji, pomp ciepła i instalacji hydraulicznych.

Skontaktuj się z nami