O nas

Sunclim to przedsiębiorstwo specjalizujące się w instalacji nowoczesnych rozwiązań z branży HVAC. Trzy główne gałęzie działalności firmy obejmują instalację oraz serwis urządzeń klimatyzujących i pomp ciepła, a także montaż systemów hydraulicznych: wodno-kanalizacyjnych i ogrzewania. Sunclim kładzie przy tym ogromny nacisk na ekologię i bezpieczeństwo, co gwarantuje Ci najwyższą jakość urządzeń i nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W sposób indywidualny podchodzimy do każdego nowego, jak i podlegającego modyfikacji, starszego budynku, dzięki czemu możemy zaproponować zoptymalizowane rozwiązania. Obranym przez nas celem jest taki dobór urządzeń i systemów, aby nie tylko wydajnie pracowały, ale spełniały także szereg innych, nawet najbardziej wygórowanych wymagań. Naszym priorytetem jest zawsze Twoje zadowolenie.

W ramach swojej działalności zapewniamy pełne doradztwo podczas zakupu urządzeń, a także ich szybki i terminowy montaż. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także usługi serwisowe, obejmujące między innymi przeglądy, niewielkie działania konserwujące, jak i kompleksowe usługi naprawcze. Dzięki temu, kupując od nas urządzenie, będziesz miał absolutną pewność, że posłuży Ci bez zarzutu przez wiele lat. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze będziesz mógł się z nami skontaktować.

Zadbaj o swój komfort

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieustannemu doskonaleniu się w naszej branży zapewniamy optymalne rozwiązania z zakresu klimatyzacji, pomp ciepła i instalacji hydraulicznych.

Skontaktuj się z nami